Yenidoğan evden eve nakliyat firması olarak, nakliye alanında uzun yıllar hizmet sunan başarılı bir firmayız. Profesyonel kadromuz, ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin eşyalarına sigorta uygulayarak çarpma, vurma sonucu ortaya çıkabilecek hasara karşı eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

Yenidogan Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Sigorta işlemi uygulanarak yapılan nakliye işlemlerinde, sigortalanan eşyalar için ek ödeme istenerek anlaşma sağlanır. Sigorta yapılan eşyalarda taşınma sırasında meydana gelen her türlü hasar veya nakliye sırasında aracın kazaya maruz kalması gibi durumda, eşyaların zarar görmesi söz konusu olması halinde, yapılan sigorta kapsamına göre zararınız firmamız tarafından karşılanacaktır.

Yenidoğan evden eve nakliyat firmamıza nakliye başvurusu yapmanızın ardından, yapılan ekspertiz raporu sonucunda eşyalarınızın sığabileceği aracın büyüklüğü belirlenir. Aynı zamanda nakliye sırasında gerekli olabilecek malzemeler, nakliyenin hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilmek için gereken elemanlar, taşınmanın gerçekleşeceği gün belirlenir ve belirlenen gün geldiği zaman, tam saatinde işimizin başında yer alırız.

Yenidogan Evden Eve Nakliye Firması

Yenidoğan evden eve nakliyat firmamıza bağlı profesyonel ekibimiz, seri şekilde hareket ederek hızlı ve pratik olarak çalışmasını sürdürmektedir. Ekibimiz işinde son derece deneyimlidir. Paketleme işlemine küçük eşyalarla başlamaktayız. Çünkü küçük eşyalardan başlamak, büyük parça eşyaların de monte işlemlerinin yapılabilmesi için yer açılmasına olanak sağlarlar. Paketleme yapılırken kırılabilme ihtimali bulunan eşyaların özel olarak paketlenmesi sağlanmaktadır.

Yatak odasında yer alan eşyalar oldukça ağır ürünlerden meydana gelmektedir. Bu yüzden de-montaj yapılmadan taşınmaları pek mümkün değildir. Ev içerisinde yer alan bu tür ağır ürünler de monte yapılarak nakliyesi sağlanabilmektedir. Yenidoğan evden eve nakliyat firması çalışanlarımız, nakliye yapıldıktan sonrada eşyalara montaj işlemi uygulayarak eşyaları tekrar eski haline geri dönüştürmektedir.

Yenidogan Evden Eve Taşımacılık

Yenidoğan evden eve nakliyat firmamıza ait nakliye aracı yüklenirken acil kullanım gerektiren eşyaların en son yüklenmesi sağlanmaktadır. Böylelikle kullanmanız gereken eşyanın indirilmesi için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Nakliye aracında bulunan diğer eşyalar da itina ile yeni evinize taşınmaktadır. Ayrıca monte edilmesi gereken eşyalarınız özenle monte edilerek bir araya getirilmektedir.

Firma olarak oldukça başarılı bir firmayız ve müşteri memnuniyetine de son derecede önem vermekteyiz. Nakliyat işlemleriniz için bize güvenebilirsiniz. Firmamızdan sorunsuz bir şekilde nakliye konusunda profesyonel olarak destek alabilirsiniz.  Yenidoğan evden eve nakliyat firmamıza nakliye için 7/24 ulaşarak kayıt oluşturabilirsiniz. Firmamız aracılığı ile taşınmanın rahatlığını ve yeni yerler keşfetmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Yenidogan Evden Eve Nakliye Fiyatları ?

Firmamız sizler için her zaman en uygun fiyatları sunmaktadır. Fakat en uygun fiyatları sizlere vermemiz için bizimle iletişime geçtiğinizde bütün bilgileri vermeniz gerekmektedir. Firmamız ile 7/24 iletişime geçerek en uygun teklifleri alabilirsiniz.

Yenidogan Nakliyat Firmaları ?

Firmamız Yenidoğan nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen nakliyat firmasıdır. Sizlerde en uygun fiyatlara kaliteli hizmetler almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yenidogan Ev Taşıma Ne Kadar Sürmektedir?

Genellikle ev taşıma hizmetlerimiz gün içerisinde bitmektedir. Firmamız kaliteli ve güvenli olarak nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye hizmetlerimiz sorunsuz bir şekilde 4 veya 8 saat içerisinde ya da daha kısa sürede bitmektedir.

İçindekiler

 1. Nakliyat Desteği Alın
 2. Yenidogan Evden Eve Sigortalı Taşımacılık
 3. Yenidogan Evden Eve Nakliye Firması
 4. Yenidogan Evden Eve Taşımacılık
  1. Yenidogan Evden Eve Nakliye Fiyatları ?
  2. Yenidogan Nakliyat Firmaları ?
  3. Yenidogan Ev Taşıma Ne Kadar Sürmektedir?
 5. Bir cevap yazın Cevabı iptal et

Bir cevap yazın

POST COMME

TELEFON

+90 (552) 948 52 28

27 Yıllık TECRÜBE

Aykar nakliyat 1995 yılında İstanbul’da kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. 1995 ‘ ten günümüze aktif olarak varlığını sürdürmektedir . Başlıca evden eve nakliyat , şehirler arası nakliyat ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz .

HİZMETLERİMİZ

Eşya Depolama

Şehirler Arası Nakliyat

Ofis Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Asansörlü Taşıma

İLETİŞİM

 • İstanbul / Sultanbeyli

SOSYAL MEDYA

Facebook Twitter Youtube Instagram

©

Tıkla ara uygun fiyat al